Angelo

 Jestem szczęśliwym mieszkańcem Warszawy, który rozumie, że pozytywne myślenie, ciężka praca oraz duża doza cierpliwości w połączeniu z odrobiną szczęścia pozwolą nam osiągnąć rzeczy, na których nam zależy.

Urodziłem się w Niemczech; moja matka jest Polką, a ojciec Włochem, więc różne języki towarzyszyły mi od samego początku. W szkole uczyłem się angielskiego i francuskiego, z kolei uniwersytet wniósł do mojego życia również język hiszpański. Cóż, teraz wiecie skąd wzięło się moje zamiłowanie do języków. Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego (Izba przemysłowo-handlowa w Dortmundzie) oraz posiadam kilka kwalifikacji nauczycielskich (FTBE & CELTA), które pozwalają mi dzielić się z Wami moim doświadczeniem, wiedzą oraz pasją.

Mój dzień pracy skupia się na prowadzeniu kursów językowych, tłumaczeniach, rozwijaniu twórczych pomysłów i rozwiązań oraz dbaniu o działania Social Media naszej firmy, Languaged - czasami wszystko dzieje się na raz. Uważam za szczęście mieć ciekawą i urozmaiconą pracę w firmie, którą utworzyłem z moim partnerem biznesowym, Jarkiem Witkowskim i mam nadzieję, że będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania w każdej chwili.

Jarek

Moja przygoda z profesjonalnym nauczaniem trwa już prawie czternaście lat. Jako lektor i metodyk miałem jak dotąd okazję współpracować z ludźmi z bardzo różnych środowisk zawodowych, co oznacza, że nie tylko uczyłem innych, ale dzięki naszej pracy, uczyłem się zawsze wielu cennych rzeczy od moich uczniów każdego dnia.

Prowadziłem dotąd szkolenia językowe na poziomach od A1 do C1 w ramach kursów ogólnych, egzaminacyjnych (FCE, CAE, TOEFL, LCCI, IELTS, TOEIC), biznesowych w bardzo wielu branżach, oraz prawniczych, głównie w kontekście prawa pracy. W mojej pracy zawodowej, zajmowałem się nie tylko nauczaniem, ale również zarządzaniem projektami językowymi dla dużych międzynarodowych korporacji oraz firm lokalnych, a także doradztwem metodycznym dla kadry lektorskiej i jej rekrutacją. Zajmuję się również tłumaczeniami, a tematyka, którą lubię najbardziej to: język techniczny, prawniczy (Prawo Pracy) oraz biznesowy w zakresie HR, Sprzedaży, Marketingu, czy też Logistyki.

Chociaż z moim wspólnikiem, Angelo Wiazewiczem, stworzyliśmy Languaged i czuwamy nad działaniami naszej szkoły, to przede wszystkim współpracujemy z wysoce wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą lektorską, dzięki której oferujemy Państwu szkolenia najwyższej jakości..